KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI!

verahijab.com dan sipariş verilen Yurtiçi alışverişlerde 150 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.(kampanya dönemleri hariç) Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 150 TL altı alışverişlerde 10 TL kargo bedeli alınmaktadır.

Kapıda ödemeli satışlarda +6₺ ücret alınmaktadır.Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo’ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı https://gonderitakip.ptt.gov.tr/, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 gün” içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz verahijab.com’a iade edilir.

Aldığım ürün hangi saatlerde teslim edilecek?

Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 09:00 – 17:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişim kargoya verilmiş. Adres / isim değişikliği yapmak istiyorum

Güncel adres / isim bilginizi kargo firmasına iletebilmemiz için 0507 856 82 15 nolu Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir yada verahijabb@gmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.

Satın aldığım ürünü erken gönderebilir misiniz?

Almış olduğunuz ürün en geç 48 saat içinde kargoya teslim edilir.

Siparişim ben adresimde yokken gelmiş

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketiniz adresinize en yakın kargo şubesine bırakılır ve 3 iş günü içerisinde şubeden teslim almanız gerekir. Aksi halde kargo bize geri gönderilir.

Kargom hangi şirket ile gönderilecek?

VERAHİJAB.COM kargo işlemlerini Yurtiçi Kargo ile sürdürmektedir. Siparişlerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim, soyad yazma zorunluluğu bulunmaktadır.

Search for: